Nr katalogowy: 327

Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)

Nr katalogowy: 327

Akt na tle morza, 1980

olej, płyta; 69,5 x 44,5 cm;
na odwrocie opis autorski: LUCJAN MIANOWSKI / "Akt na tle morza" / olej 1980 / 69 x 45 cm.
estymacja: 8 500 - 10 000 zł