Nr katalogowy: 319

Jan TARASIN (1929-2009)

Nr katalogowy: 319

Puls I, 2006

akwarela, papier; 45 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Jan Tarasin 2006 (ołówkiem);
estymacja: 13 000 - 16 000 zł