Nr katalogowy: 313

Zbigniew MAKOWSKI (1930-2019)

Nr katalogowy: 313

Sanquinem ut bibam..., 1975

olej, deska; 34 x 44 cm;
sygn. i dat. u dołu: Zbigniew Makowski 1975.;
estymacja: 11 000 - 13 000 zł