Nr katalogowy: 302

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1972)

Nr katalogowy: 302

Przestrzeń XII, 1949

akwarela, piórko, tusz, tusz lawowany, papier naklejony na karton; 32,5 x 24 cm;
sygn. i dat. l. d.: JTchórzewski 49;
estymacja: 20 000 - 26 000 zł
Cena sprzedaży 19 000 zł