Nr katalogowy: 301

Władysław STRZEMIŃSKI (1893-1952)

Nr katalogowy: 301

Kwiaty, 1947

akwarela, kredka litograficzna czarna, papier; 41,5 x 29,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: W.Strz (kredką);
estymacja: 28 000 - 38 000 zł
Cena sprzedaży 40 000 zł