Nr katalogowy: 29

ROSENTHAL AG-KUNSTABTEILUNG SELB

Nr katalogowy: 29

Lampka nocna z miniaturami

porcelana, farby naszkliwne, złocenia, oprawa metalowa, klosz z jasnokremowej tkaniny; wys.39,5 cm;
sygn. zielenią chromu: Rosenthal/ korona/ GERMANY/