Nr katalogowy: 19

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Nr katalogowy: 19

Przyszły rabin, l. 80. XX w.

tempera; sklejka; 46 x 32 cm;
sygn. p. d.: Z. Lachur;