Nr katalogowy: 11

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 11

Portret w chmurach, 1972

litografia barwna, papier; 32 x 22 cm;
sygn. ołówkiem p. g.: Lebenstein;