Nr katalogowy: 1902

Nr katalogowy: 1902

Szafka w stylu empirowym

zamykana jednoskrzydłowo, z szufladką, fornirowana, orzechem, w części czerniona,
85,8 x 45,2 x 35,5 cm, Europa Zachodnia (Włochy?), XIX w.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł