Nr katalogowy: 1803

Adam Mieczysław SKAŁKOWSKI (1877-1951)

Nr katalogowy: 1803

Książę Józef

Bytom G-Ś. 1913. 28 x 23 cm; oprawa wydawnicza ozdobna, projektu Jana Bukowskiego,
sygn. na tylnej okładzinie "J. B." oraz suchym tłokiem
estymacja: 900 - 1 200 zł