Nr katalogowy: 1802

Nr katalogowy: 1802

Ilustrowane Dzieje Literatury Polskiej

Henryk Biegeleisen, Wiedeń [1898]. Nakładca Franciszek Bondy,
komplet 5 tomów; 26 x 18 cm; oprawa wydawnicza sygnowana „KAROL SCHEIBE przedtem F.GOGL WIEDEŃ”.
estymacja: 1 900 - 2 500 zł