Nr katalogowy: 818

Nr katalogowy: 818

Para świeczników z postacią kobiety, w typie Empire

brąz patynowany, brąz złocony; wys. 85 cm, szer. 19 cm, głęb. 18 cm;
Europa Zachodnia?, pocz. XX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł