Nr katalogowy: 816

Victor PAILLARDA (1805-1886)

Nr katalogowy: 816

Zegar marmurowy z popiersiem Homera

marmur czerwony, brąz złocony, szkło, metal, metal platerowany;
wys. 54 cm; szer. 32,5 cm, głęb. 12,5 cm.
Francja, Paryż, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł