Nr katalogowy: 815

Nr katalogowy: 815

Zegar empirowy

brąz złocony, metal, metal emaliowany, grawerunek; wys. 38,5 cm; szer. 37 cm.
Francja, 2 ćw. XIX w.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł