Nr katalogowy: 814

Firma LEMERLE-CHARPENTIER & Cie

Nr katalogowy: 814

Zegar kominkowy z postacią kobiecą

brąz patynowany, brąz złocony; wys. 38 cm, szer. 43 cm, głęb. 16,5 cm;
Francja, Paryż, firma Lemerle-Charpentier & Cie, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł