Nr katalogowy: 805

Fratelli Peruzzi (firma czynna od 1860)

Nr katalogowy: 805

Puzderko podarunkowe króla Włoch

srebro złocone próby 900 cechowane; emalia barwna;
wys. 1,5 cm, szer. 4cm, głęb. 4 cm; waga 36 g. Florencja, lata 20-30.XX w.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł