Nr katalogowy: 1724

Storck & Sinsheimer

Nr katalogowy: 1724

Naczynie na słodycze

srebro cechowane (cechy fantazyjne), szkło; wys. 11, 3 cm, szer. 12,4 cm, głęb. 15,5 cm; waga 612 g.
Hanau, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 700 - 3 300 zł