Nr katalogowy: 1710

Nr katalogowy: 1710

Karafka

srebro, częściowo złocone cechowane (cechy fantazyjne); wys. 20,5 cm; waga 217 g.
Hanau?, 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 200 zł