Nr katalogowy: 1709

Nr katalogowy: 1709

Patera

mosiądz srebrzony (przetarcia srebra); wys. 10 cm, szer. 34 cm, głęb. 15,8 cm;
Warszawa, Br. Buch, k. XIX w.
estymacja: 1 200 - 1 600 zł