Nr katalogowy: 710

Władysław GLIXELLI (czynny od l.50. XIX w.- 1895; firma W.Glixelli czynna do lat 30.XX w.)

Nr katalogowy: 710

Zestaw 12 kubków

srebro częściowo złocone próby 3 cechowane; waga 1230 g.
Kraków, 1922-1932
estymacja: 6 000 - 7 000 zł