Nr katalogowy: 1207

José CARDONA (1878-1923)

Nr katalogowy: 1207

Nosiwoda

brąz; wys. 39 cm;
sygn. na podstawie: J. Cardona; Francja, Paryż, k. XIX / pocz. XX w.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł