Nr katalogowy: 1073

Maciej NEHRING (1901-1977)

Nr katalogowy: 1073

Las zimą

akwarela, papier; 48,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Maciej Nehring.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł