Nr katalogowy: 1060

Robert BACKMANN (1898-1980)

Nr katalogowy: 1060

Akt leżącej kobiety, ok. 1963

olej, płótno; 30,5 x 51 cm;
sygn. p. d.: Backmann;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł