Nr katalogowy: 1054

Wincenty BRAUNER (1887-1944)

Nr katalogowy: 1054

W parku Stryjskim we Lwowie

olej, tektura; 44 x 37 cm;
sygn. l. d.: VBrauner;
estymacja: 2 600 - 3 200 zł