Nr katalogowy: 1053

Włodzimierz SAWULAK (1906-1980)

Nr katalogowy: 1053

Martwa natura z irysami

technika mieszana (ołówek, akwarela, pastel, gwasz), papier;
48 x 62,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. g.: Sawulak.
estymacja: 3 800 - 4 800 zł