Nr katalogowy: 1041

Teodor GROTT (1884-1972)

Nr katalogowy: 1041

Monreale (Sycylia), 1913

akwarela, papier; 47,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Teod. Grott / Palermo 913
estymacja: 5 000 - 6 000 zł