Nr katalogowy: 1040

Alfred TERLECKI (1883-1973)

Nr katalogowy: 1040

Motyw podgórski

olej, tektura; 33 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ALFRED TERLECKI.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł