Nr katalogowy: 1032

Carl Friedrich SEIFFERT (1809-1891)

Nr katalogowy: 1032

Pejzaż, 1875

olej, płótno; 32 x 47 cm;
sygn. i dat. l. d.: CSeiffert / 1875 [obraz przed konserwacją].
estymacja: 4 000 - 5 000 zł