Nr katalogowy: 1031

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1031

Kazimierz Dolny nad Wisłą

olej, płótno; 59 x 77 cm;
sygn. p. d.: nieczytelnie;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł