Nr katalogowy: 1027

Stefan JUST (1905 - 1977)

Nr katalogowy: 1027

Motyw z małego miasta, 1972?

olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. p. d.: S. JUST 72 [data słabo czytelna]
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Cena oferowana 1 600 zł