Nr katalogowy: 1023

Hugo DARNAUT (1851-1937)

Nr katalogowy: 1023

Pejzaż z wierzbami

olej, płótno dublowane; 42 x 39 cm;
sygn. l. d.: H. Darnaut.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł