Nr katalogowy: 1021

Jean PESKÉ (1870-1949)

Nr katalogowy: 1021

Pomnik Karola Wielkiego

akwarela, tusz, papier; 48,5 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. d.: Peske / La statue de Charlemagne.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł