Nr katalogowy: 1019

Autor nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 1019

Herrnstadt [Wąsosz]

akwarela, papier; 21 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Tx (?); opisana u dołu: Hernnstadt / um. 15 Januar 1863;
estymacja: 1 100 - 1 400 zł