Nr katalogowy: 1013

Zygmunt NADEL (1854-1926)

Nr katalogowy: 1013

Para obrazów: Mężczyzna palący fajkę, Szyjąca kobieta, 1903

olej, deska; 39 x 26 cm;
każdy obraz sygn. i dat. p. d.: Sig. Nadel / 1903.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł