Nr katalogowy: 1008

Konstanty BRANDEL (1880-1970)

Nr katalogowy: 1008

Les Vieillards - Starcy, metamorfoza, 1913

akwaforta, sucha igła, rylec, papier; 12,9 x 9,8 cm (odcisk płyty);
sygn. na płycie: p. d.: KB; stan II
estymacja: 1 800 - 2 400 zł