Nr katalogowy: 58

Nicolas LANCRET (1690-1743) - krąg

Nr katalogowy: 58

Jesień - Scena taneczna typu fete galante

olej, płótno dublowane; 60 x 81 cm.
estymacja: 36 000 - 42 000 zł