Nr katalogowy: 44

Michał STACHOWICZ (1768-1825) ?

Nr katalogowy: 44

Scena w karczmie - Na Górce

olej, płótno; 87 x 111 cm.
Analogiczna wersja obrazu znajduje się w zbiorach
Muzeum Narodowego w Warszawie
estymacja: 20 000 - 24 000 zł