Nr katalogowy: 40

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Nr katalogowy: 40

Chłopczyk na koniku bujanym, 1953

olej, płótno; 100 x 85,5 cm;
sygn. l. d.: z. Pronaszko.;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł