Nr katalogowy: 39

Stanisław KACZOR BATOWSKI (1866-1946)

Nr katalogowy: 39

Kniaź Jurij i książę ruski odwiedzający malarza ikon, 1888

olej, płótno naklejone na tekturę; 49 x 64 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: S.K. Batowski / Monachium 1888;
estymacja: 25 000 - 30 000 zł