Nr katalogowy: 25

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 25

Głowa siwka, 1930

olej, tektura; 38 x 25 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1930;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena oferowana 7 000 zł