Nr katalogowy: 346

Bronisław KRAWCZUK (1935-1995)

Nr katalogowy: 346

Miasteczko Śląskie, 1982

olej, płyta; 122 x 149 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. KRAWCZUK / VIII 1982.
estymacja: 5 500 - 7 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł