Nr katalogowy: 345

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Nr katalogowy: 345

Capri

olej, płótno; 46 x 61 cm;
na odwrocie napisy: W. ZAKRZEWSKI / 1965 1 27 / CAPRI giadini Augusto / VILLA KRUPP /
estymacja: 11 000 - 13 000 zł