Nr katalogowy: 343

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

Nr katalogowy: 343

Morze

olej, płótno; 67 x 90 cm;
sygn. p. d. [znak artysty];
estymacja: 11 000 - 13 000 zł