Nr katalogowy: 337

Marian GOŁOGÓRSKI (ur. 1948)

Nr katalogowy: 337

Akrobatyczna tancerka, 2019

akwarela, pastel, złota farba, papier; 55 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: MG / 2019.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł