Nr katalogowy: 301

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 301

Błękitny 2109, 1995

olej, płótno; 150 x 220 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:1995 / E. Dwurnik / Błękitny / Nr: XX /145 / 2109.
estymacja: 75 000 - 85 000 zł