Bogdan WRÓBLEWSKI (1931-2017)
Nr katalogowy: 313
Motocross, lata 80. XX w. - projekt plakatu
tusz, gwasz, collage, papier; 34 x 24 cm;
sygn. przy krawędzi prawej: B. Wróblewski.