Nr katalogowy: 310

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 310

Serce na uwięzi, 1972

litografia barwna, papier; 33 x 23,5 cm (arkusz);
sygn. ołówkiem p. d.: Lebenstein; opisany l. d.: 5/100.