Nr katalogowy: 308

Marc CHAGALL (1887-1985) - według

Nr katalogowy: 308

Bez tytułu 2098

litografia barwna, papier; 75,5 x 94,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Marc Chagall (faksymile artysty); nr odbitki l. d.: 213/500 (ołówkiem);