Nr katalogowy: 104

Maria WERTEN [WERTENSTEIN] (1888-1949)

Nr katalogowy: 104

The Wonder Bird, 1930

litografia barwna, papier; 48,3 x 41,5 cm na papierze 66 x 50,5 cm;
sygn. l. d. na kamieniu;