Nr katalogowy: 103

Maria WERTEN [WERTENSTEIN] (1888-1949)

Nr katalogowy: 103

New Toys, ok. 1930

litografia barwna, papier; 42 x 32 cm. na papierze 50 x 35 cm;
sygn. l. d. na kamieniu;